Szukasz odzieży sportowej? Sprawdź ofertę dystrybutora Hummel!

Szukasz sportowego sklepu? Koniecznie powinieneś skierować się tu.

Nasi rodacy lubią sport. Większość z nas jeździ na rowerze, uczęszcza regularnie na siłownię albo uprawia fitness w swoich 4 ścianach. Co więcej od kilku lat popularne stało się bieganie, a też liczne sporty drużynowe, które teraz nie tylko podziwiamy w telewizji, ale i często uprawiamy rekreacyjnie. Każdy, kto ćwiczy na co dzień na pewno wie, że należycie dopasowana odzież sportowa zwiększa wyraźnie nasz wygodę podczas aktywności fizycznej.

Co warto wiedzieć o duńskiej marce Hummel

Sportowcy doceniają odzież, akcesoria i obuwie sportowe duńskiej marki Hummel, która od wielu lat obecna jest na polskim rynku. Początki firmy Hummel sięgają lat dwudziestych poprzedniego wieku. Już w pierwszych latach działalności marka ta zaznaczyła swoją obecność na kartach dziejów sportu, rozpoczynając szeroką sprzedaż pierwszych korków do piłki nożnej. Hummel mocno kojarzony jest także z piłką ręczną – finansuje wiele drużyn narodowych i ligowych w dziesiątkach krajów świata. Lecz to nie cały asortyment Hummel – produkuje on prócz tego profesjonalną odzież zaprojektowaną dla takich dziedzin sportu, jak siatkówka i futsal, a także m.in. stroje do biegania.

Chcesz nabyć odzież Hummel? Sprawdź asortyment licencjonowanych dystrybutorów

W sklepach sportowych sprzedających obuwie i odzież firmy Hummel znajdziemy szeroki wybór strojów do popularnych sportów drużynowych, a więc do piłki ręcznej, nożnej, koszykówki i siatkówki, w tym również pełnych zestawów odzieży dla zawodników dorosłych, jak i dzieci. Marka ta produkuje także komfortową odzież codziennego użytku, która bez wątpienia usatysfakcjonuje każdego, kto poza boiskiem także lubi nosić się wygodnie. Jeżeli więc uwielbiasz sport, zaopatrz się w odzież tego producenta – możesz zamówić ją przez internet albo nabyć w tradycyjnym sklepie sportowym. Obojętnie jaką opcję kupna preferujesz, pamiętaj, ażeby zawsze kupować tylko oryginalne produkty w punktach prowadzonych przez licencjonowanych dystrybutorów Hummel.

Nasz adres:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]