Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Dowiedz się więcej o słoju z kranikiem

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź przygotowywanych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i trunków. Wielkim zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, mające wiele zastosowań. Jak możemy je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają znaczne objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że chętnie jest on stosowany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem wyśmienicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania oranżad, lemoniad, soków i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego zaletą jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając klarowny napój.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]