Producent drzwi drewnianych wykona drzwi według Twojego projektu

Tu poznasz ofertę producenta drzwi drewnianych.

Oknostol to przedsiębiorstwo, które może pochwalić się wieloletnią praktyką w produkcji różnego typu modułów drzwi i okien drewnianych. Okres obecności na polskim rynku spowodował, że jego specjaliści gwarantują konsumentom wysoką jakość obsługi klienta i wytwarzanych produktów. Okna przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich najwyższa funkcjonalność, ale również ich solidność, będące wynikiem zastosowania w trakcie ich produkcji innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdziemy również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy planowaniu, produkcji oraz składaniu modułów stolarki otworowej ekspertom firmy przyświeca dbałość o osiągnięcie kilku wartości: zadowolenia użytkownika, absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich wysokiej jakości oraz pełnej wygody eksploatacji.

Czym cechują się produkty małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych wyróżnia się dużą troską o jakość własnych produktów. Drzwi drewniane na wymiar sprzedawane przez to przedsiębiorstwo to znakomity wybór dla konsumentów, którzy poszukują niestandardowych, ale trwałych i nieprzeciętnie funkcjonalnych produktów. Gwarantują one domownikom maksymalny komfort – wydajnie odgradzają od hałasu z zewnątrz i stanowią bardzo dobrą izolację termiczną, co ma znaczenie nie tylko zimą, ale również podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle dużą wagę przykłada również do kwestii bezpieczeństwa swoich produktów – są one wyposażone w systemy antywłamaniowe. Całość uzupełnia ich niesztampowy, przyciągający wzrok design. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez długi czas zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne, ponieważ wytwarzane są tylko z materiałów wysokiej klasy.

Producent drzwi drewnianych – bezpłatne konsultacje

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć też w obszarze kontaktów z klientami. Wszyscy, którzy postanowili skorzystać z usług Oknostol mogą liczyć na nieodpłatną konsultację przy wyborze właściwego modelu drzwi, a także pomiar na miejscu, dzięki któremu zamontowanie drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zamówienia drzwi drewnianych złożonych na podstawie ich osobiście przygotowanego projektu, bezbłędnie zharmonizowanych ze ściśle sprecyzowanymi wyobrażeniami. Odnosić się to nie tylko szerokości drzwi, ale również rodzaju wykończenia ościeżnicy i skrzydła.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]