Praktyczne akcesoria domowe – balon na wino

Jeśli chcesz kupić baniak do wina, odwiedź ten adres.

Balon na wino to znakomity upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania napojów własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Balon na wino – nietuzinkowy upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny podarunek dla znajomych – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji imienin, rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin bądź obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to też doskonała dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal balon do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom na wino bez trudu przeniesiesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe gąsiory na wino wytworzone są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]