Poznaj ofertę alternatyw dla kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Dowiedz się, gdzie kupić kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo.

Metoda parzenia kawa w kapsułkach została opracowana czterdzieści lat temu i stopniowo pozyskiwała sobie tysiące zwolenników. Ten wygodny system pozwala na zaparzenie napoju wysokiej jakości w bardzo nieskomplikowany sposób – należy dolać wodę do pojemnika w ekspresie, umieścić kawę w kapsułce we wskazanym zasobniku i już po kilkunastu sekundach można cieszyć się pobudzającą kawą.

Jakie znamy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Znamy parę systemów parzenia kawy w kapsułach. Ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych globalnie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inna formę niż pozostałe, co przez wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kapsułki z kawą od jednego wytwórcy. Kwestia ta tyczyła się każdego systemu w kapsułkach, jednakże w ostatnim czasie dostępnych jest w sprzedaży – również w naszym kraju – coraz więcej ich substytutów. Producent Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym także zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten stworzył linię kaw speciality, innymi słowy tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, że pochodzą z jednej uprawy, zbioru oraz gatunku. Smak takiej kawy jest niepowtarzalny, dlatego że stworzyło go sporo najrozmaitszych czynników, przykładowo konkretne warunki atmosferycznepanujące w roku wzrostu roślin. Dodawanie do kaw speciality mleka bądź dodatków aromatyzujących tłumi ich specyficzne nuty smakowe. W sklepach kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Angoli (robusta), jak również z Kolumbii i Etiopii (arabika). W tych kawach wyraźnie odczuwalne są naturalne nuty kwiatowe, kakaowe i czekoladowe.

Jaki jest koszt naparu z zamienników kapsułek Tchibo Cafissimo?

Ekspresy do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w hostelach czy biurach, jak i w domu. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczny – zazwyczaj mieści się w przedziale 1-1,60 zł. Łatwo wyliczyć, że taka kawa jest o wiele tańsza aniżeli identyczny napój serwowany w kafeteriach w galerii czy na stołówkach w biurze. niebanalne wzornictwo i przystępne ceny urządzeń na kapsułki sprawiają, iż coraz częściej znajdujemy dla nich w naszych domach. Przy użyciu ich będziemy mogli radować się filiżanką takiej kawy do niedzielnego ciastka, a jednocześnie zaserwujemy znajomym najlepszej jakości kawę w czasie weekendowych spotkań, bez strachu o gigantyczne koszty. Jeśli zamierzamy zamówić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się uprzednio czy są zgodne z naszym ekspresem.

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]