Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Szukasz etykiet na wódkę? Sprawdź superbutelki.pl.

Tradycja ofiarowania prezentów na rozmaite okazje znana jest od setek lat i od samego jej zalążka najchętniej wręczanym i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Sporo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć butelki na imieniny, ślub czy Sylwestra. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy inni zaproszeni chcą podarować to samo?

Etykiety butelki – wyróżnij się z tłumu

Na przyjęciach weselnych trunki nie tylko są rozstawione na stołach, ale również dość często Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu przyjęcia. Taki podarek jest uważany za rodzaj wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Ale taka butelka z trunkiem wyskokowym może też stać się w fajną pamiątką, której rodzina czy znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety weselne, na których można umieścić informację o imionach Państwa Młodych, miejscu i dacie wesela czy wyrazy podziękowania. Etykiety weselne można kupić w najrozmaitszych wzorach oraz kolorystyce, w związku z tym bez problemu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym aranżowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji zamawiającego. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę i inne trunki wyskokowe można wykorzystać nie tylko przy okazji wesela – są znakomite na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym czy wieczorze panieńskim.

Ozdabiaj swoje trunki wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można ozdabiać flaszki w domowej spiżarni. Jeśli na własną rękę wytwarzasz nalewki, wina bądź soki, a potem dajesz je znajomym albo rodzinie przy rozmaitych okazjach, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę zwyczajnej flaszki. Poza tym butelki można również oznaczać używając wielokolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]