Okiennice dekoracyjne shutters – dom w zupełnie innym stylu

Jeśli szukasz shuttersów na okna, koniecznie wejdź na https://skyshutters.pl.

Projektując wystrój domu, sporadycznie przeznacza się wiele uwagi na wyeksponowaniu okien. Przeważnie wybiera się standardowe rozwiązanie, a więc zasłony oraz firanki, które niekiedy zestawiane są dodatkowo z roletami. Jednakże jest jeszcze jedno budujące sobie grono zwolenników rozwiązanie – okiennice wewnętrzne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Cechy charakterystyczne shuttersów

Najważniejszą cechą shuttersów (lub też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tych okiennicach wewnętrznych ruszają się, a więc można bez trudu je ułożyć pod przeróżnymi kątami, zależnie od zachcianek mieszkańców. Producenci wytwarzają je z polichlorku winylu (PCV), drewna, jak również z płyt MDF. Shuttersy montuje się przede wszystkim na oknach, jednakże jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach garderoby. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie element okna, który w polskim budownictwie spotyka się w dalszym ciągu okazjonalnie, ale gros z nas na pewno kina czy telewizji, bowiem tego typu okiennice są bardzo popularne na obszarach z gorącym klimatem, a więc w krajach śródziemnomorskich oraz Afryce Południowej.

Zalety ozdobnych okiennic typu shutters

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko rewelacyjnie się prezentują, lecz mają również zastosowanie. Przy ich użyciu można w pasywny sposób kontrolować wykorzystanie promieni słonecznych: w gorące dni powstrzymywać nagrzewanie się wnętrz, a w zimne – utrzymać ciepłe powietrze na dłużej. Okiennice wewnętrzne dobrze komponują się z licznymi stylami aranżacyjnymi i można zainstalować je na zdecydowanej większości ram okiennych. Wytwarza i montuje się je na zlecenie, co sprawia, że są bez wątpienia kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli na przykład żaluzje. Shuttersy jednak przydają wnętrzom nadzwyczaj stylowy wygląd, przez co wpływają na podwyższenie wartości posesji. Wypada dodatkowo uwydatnić, że shuttersy reguluje się bez stosowania linek, co posiadacze psotliwych zwierzaków oraz rodzice ciekawskich dzieci, które zagmatwać wiszące łańcuszki, uznają z pewnością za sporą zaletę.

Nasz adres:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]