Nowe e-commerce – zakupy spożywcze przez internet

Aktualna oferta zakupów z dostawą do domu.

Z trudem można uciec od konieczności robienia zakupów spożywczych. Można wytrzymać bez wielu rzeczy, ale bez zdrowych warzyw i owoców jest to niemożliwe. Niestety często sytuacja zawodowa bądź życiowa powoduje, że coś tak przyjemnego jak zakupy, może być czynnością problematyczną. Wówczas ratunkiem jest sposobność wykonania zakupów z dostawą do domu.

Zakupy z dostawą do domu usługa dla rozmaitych grup konsumentów

Powszechny dostęp do internetu wpłynął w ostatnich kilkunastu latach korzystnie na popularność sprzedaży online w Polsce. W związku z nieprzerwanie zmieniającym się rynkiem oraz potrzebami konsumentów, mnóstwo przedsiębiorstw stosujących do tej pory tylko tradycyjne kanały handlu, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tym kierunku poszła także branża spożywcza, która zazwyczaj sporadycznie umożliwiała zakupy z dostawą do klienta. Dziś z delikatesów online korzysta wiele różnych grup konsumentów. To przykładowo rodzice niemowląt, osoby pracujące w systemie zmianowym, który nie pozwala im zrealizować zakupów w porach gwarantujących dostanie w markecie świeżych produktów, osoby mające pod opieką schorowanych członków rodziny, ale też osoby starsze, dla których regularne wizyty nawet w osiedlowym sklepie są dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych z dostawą do domu korzysta się też z czystej wygody – to doskonała oszczędność czasu, który można poświęcić na ćwiczenia lub rozrywkę.

Delikatesy online – chleb ze znanej krakowskiej piekarni

Zamawiając zakupy przez internet w krakowskim e-sklepie Skowronek mamy dostęp do setek produktów wysokiej jakości, nie tylko owoców i warzyw, ale również mięs, ryb oraz wędlin pochodzących wyłącznie od wypróbowanych oraz rzetelnych polskich producentów. Do tego sklep ma w asortymencie smakowite, tradycyjne pieczywo dostarczane z piekarni popularnej nie tylko na Kazimierzu. Zakupy zamówione w delikatesach online Skowronek są dostarczane pod wskazany adres w terminie 48h, a za zakupy powyżej określonej kwoty oferowana jest darmowa dostawa. Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą przy odbiorze.

Nasz adres:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]