Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Szukasz kontenerów na gruz? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontenery na odpady – wybierz wysoką jakość

w naszym kraju produkcją trwałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z wielu rodzajów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach często używane są też kontenery do przewozu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie opróżnić.

Nasz adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]