Kompatybilne kapsułki A Modo Mio i ich rodzaje

Chcesz kupić kapsułki Lavazza A Modo Mio? Skieruj się tutaj

Podmiotów produkujących kawę są tysiące, jednak Lavazza ciągle mieści się na liście tych najpopularniejszych. Mało osób wie, iż początek marki Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX stulecia w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20 dolarów kupił niewielki obiekt handlowy, w którym przetwarzano ziarna kawowca i wyrabiano ich autorskie mieszanki. Podbiły one szybko serca rezydentów Turynu. Dziesięciolecia później firma Lavazza nadal zachwyca jakością swoich kaw, określając standardy także w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio

Ekspresy na kawę w kapsułkach z serii Lavazza A Modo Mio są obecnie jednymi z najczęściej kupowanych. Używane są one zarówno w prestiżowych biurach, jak w naszych mieszkaniach. Z ich pomocą przyrządzanie aromatycznej, apetycznej kawy trwa jedynie chwilę. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się wyłącznie do kapsułek produkowanych przez tego producenta. W tej chwili w sklepach znaleźć można niemało odpowiedników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one taniej, ale nadal charakteryzują się intensywnym aromatem.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – arabika i nie tylko

Mnóstwo zamienników kapsułek A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która także pochodzi z Włoch i specjalizuje się w wytwarzaniu kaw w kapsułkach do licznych popularnych ekspresów tego typu. Wytwarza ona zarówno kawy będące połączeniem arabiki z robustą (Cremoso Invidia czy Napoli Ristretto), pyszną mieszanką samej arabiki (Venezia), jak również napoje o smaku czekolady (Mokaccino), organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio) i orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]