Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Chcesz zamówić butelki monopolowe w hurcie? Wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Produkcja artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie istnieć człowiek nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, iż przeważająca część rynku wyrobów spożywczych należy do dużych marek, jest to także sektor, w którym doskonale radzą sobie małe firmy, o ile trafią do klienta ze swoim unikalnym, ekologicznym lub smakowitym produktem. Przeznaczona na handel żywność musi zostać zabezpieczona tak, aby artykuł długo pozostał zdatny do spożycia, a zatem najlepiej w szklane butelki oraz słoiczki. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że nadają się do recyklingu.

Butelki i słoiki w hurcie to sposób na redukcję kosztów

Jasne jest, iż oferty od dostawców adresowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się znacznie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak np. marmolady, pasty warzywne bądź ocet, będzie zużywać rocznie nie kilkuset opakowań ze szkła, ale ilości zdecydowanie przekraczające liczbę kilku tysięcy sztuk. Kupno słoików oraz butelek w hurcie jest więc dla niego nie tylko metodą zmniejszenia kosztów, ponieważ zamawiając towar w hurtowych ilościach zazwyczaj można otrzymać znaczny rabat od dostawcy, ale także oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań ze szkła znacznie obniży się, jeśli zamówimy je u krajowego hurtownika butelek oraz słoików. Dzięki temu też otrzyma je o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu nabędziesz słoiki i butelki w paletach

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i objętości słoje oraz butelki szklane znakomite do przechowywania piwa, soków czy wina. Dostarczane są one do odbiorcy na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od wielkości opakowań – po 500, 1300, a nawet 2000 sztuk danego opakowania. Firmy posiadające własne samochody dostawcze mogą również odebrać zamówiony towar wprost z magazynu hurtowni. Razem z paletą słoików bądź butelek w hurcie można również nabyć odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, kapsle czy korki pasujące do wybranego rodzaju opakowania.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]