księgarnia online, internetowa księgarnia wysyłkowa

Gdzie zamówić książki niezależnych wydawnictw? Polecamy księgarnię online

Czytanie książek ubogaca życie i jest wspaniałą odskocznią od naszych kłopotów. Pomimo rozwoju w XX w. mocnej konkurencji jakimi są internet, telewizja i filmy, książki długo jeszcze będą ważnym elementem naszego życia, bo także obecnie rodzice zazwyczaj starają się, żeby ich maluchy miały z nimi styczność.

Co daje codzienne czytanie?

Współcześnie książki nie są najtańszym hobby, głównie z tego powodu, że od pandemii z 2020 roku cena papieru wciąż rośnie. Ale nie oznacza to, że należy porzucić tradycyjne książki, całkowicie porzucić czytanie i szukać rozrywki tylko na platformach streamingowych. Trudno wypunktować wszelkie korzyści jakie daje regularne oddawanie się książce. Czytanie przed spaniem pozwala szybciej się rozluźnić i daje oczom odpoczynek od szkodliwego oddziaływania niebieskiego światła wydzielanego przez wszędobylskie ekrany telefonów, telewizorów i tabletów. Zapewnia to mocniejszy sen, a w rezultacie również generalnie lepsze zdrowie. Codzienne oddawanie się lekturze to też efektywna metoda na poszerzanie słownictwa, a zatem i łatwiejsze radzenie sobie w kontaktach z innymi ludźmi w rozmowie twarzą w twarz i pisemnie. Książki poszerzają również horyzonty, bowiem umożliwiają poznanie opinii oraz postrzeganie świata ludzi z innych kręgów politycznych, kulturowych czy religijnych.

Hurtownie książek i księgarnie online – rozbudowana oferta i niemałe rabaty

Nie tak łatwo jest dziś nabyć książki w tradycyjnym sklepie. Niewielkie rodzinne księgarnie bankrutują z uwagi na wysokie koszty prowadzenia działalności. Natomiast duże markety w swojej ofercie mają jedynie utwory wziętych autorów, bowiem jest to produkt, który zawsze znajdzie odbiorcę. Miłośnikom niszowych książek, nieprzerwanie poszukującym nowości i czerpiącym radość z czytania książek młodych pisarzy, pozostaje zamawianie w internetowych księgarniach, często oferujących również sprzedaż w hurcie. Kupno książek w sieci jest bardzo szybkie i zazwyczaj o wiele tańsze. Księgarnie internetowe często dają spore zniżki (nawet na nowości wydawnicze), mają w magazynach książki z niszowych domów wydawniczych i bardzo często przy zamówieniach powyżej jakiejś kwoty świadczą wysyłkę bezpłatnie.

Nasz adres:
Księgarnia internetowa Motyle książkowe
Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa