Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Renault części zamienne, znajdziesz na france-car.com.pl.

Auta Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci cenią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wymarzony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy silnika ,podwozia, nadwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu uskarżają się właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, chociaż w tym przypadku szwankuje również ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Nasz adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]