Derki dla koni – komfortowe okrycie ochronne

Jeśli potrzebujesz derek dla koni, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Derki to nakrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny, a także osłonę przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można obecnie nabyć w sklepach online jeździeckich? Czym się charakteryzują?

Derka dla konia – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego tułów, zad, a w niektórych modelach także szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często używane są również derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe chronią zwierzę przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, zapewniające koniom swobodę poruszania się.

Derka dla konia – dobierz dodatkowe akcesoria

Właściwa derka to nie wszystko – istotne są też profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, jak również gwarantują koniowi dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie m.in wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wskazany adres gwarantuje pełną wygodę zakupów.

Nasz adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]