Czym wyróżnia się lekka przyłbica ochronna Mini Shield?

Jeśli potrzebujesz maski wielokrotnego użytku, powinieneś odwiedzić ten adres.

COVID-19, który opanował wszystkie państwa, na skroś zmieniła nasze kontakty z innymi ludźmi i bieg życia. Reguły dystansu społecznego wymuszają konieczność używania licznych środków, które mają zabezpieczać nas przed rzeczywistym ryzykiem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do banku bądź urzędu, gdzie najczęściej przebywamy w większej gromadzie ludzi, winniśmy zawsze nosić na ustach oraz nosie maskę ochronną. Co natomiast zrobić, jeśli mamy kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w zwykłej maseczce z tkaniny?

Maseczka wielorazowego użytku w formie przyłbicy ochronnej

Ci, którzy uważają bawełniane maseczki ochronne za niewygodne i mają trudności z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, mogą wyposażyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield. Ochrania ona przed zarażeniem wirusem identycznie jak maska chirurgiczna, czyli kryje usta i nos, ale w tym samym czasie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej głównymi atutami są komfort, solidność i niewielka waga, nie wykraczająca poza 7-10 gramów. Ta mini przyłbica sporządzona jest z surowców, dzięki którym może być wykorzystywana wielokrotnie. Jej przysłonę z folii PET po kolejnym użyciu rekomenduje się oczyścić, a samą całość można również wyprać ręcznie (aż 30 razy!) przy pomocy mydła.

Mini przyłbica – dla osób pracujących oraz sportowców

Taką maseczkę z przyłbicą rekomenduje się używać każdemu, kto zwraca uwagę na ochronę, ale i komfort. Osoby chorujące na astmę, starsze czy sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy mają obowiązek nosić ochronne maseczki podczas wykonywania obowiązków służbowych. Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej używanie przez parę godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Działa ona z funkcją FaceID, co z całą pewnością docenią najmłodsi użytkownicy.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]