Box dachowy – pojemny i elegancki bagażnik dachowy

Chcesz zamówić box samochodowy? Wejdź na https://ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające przewozić dużą liczbę walizek, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz auta. W sprzedaży jest dostępnych mnóstwo typów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, modele podstawowe na relingach, boxy dachowe, jak również listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości bagażniki wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, uszkodzenia czy rdzę. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o opływowej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza podczas jazdy. Rzecz jasna, rodzaj bagażnika musi być dobrany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – łatwy montaż

Współczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają sporą pojemność, a korzystanie z nich jest wyjątkowo wygodne. Niektóre boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest bardzo prosty i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien się na nie zdecydować?

Transport bagażu na dachu samochodu to wygodne rozwiązanie, które stosuje szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe kupują zwłaszcza osoby kochające aktywnie spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się również na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe akcesoria sportowe, których z uwagi na wymiary nie umieścimy w środku pojazdu.

Nasz adres:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]