Nowoczesne meble biurowe to wizytówka Twojej firmy

Chcesz kupić nowoczesne meble biurowe? Skieruj się na tę stronę.

Wiele lat temu odrzucono już przeświadczenie, iż wyłączną rolą mebli biurowych jest ich użyteczność. Obecnie planując biuro czy to we własnym home office czy w przestrzeni firmowej kierujemy się tym, żeby meble które w nim ustawimy charakteryzowały się też ergonomią oraz miłym dla oka designem. Meble spełniające wszelkie wymienione wyżej cechy znajdują się w ofercie poznańskiej spółki BALMA, która od lat 80-tych XX w. wytwarza najwyższej jakości meble biurowe na rynek polski oraz zagraniczny.

Nowoczesne meble biurowe a więc jakie?

Co odróżnia nowoczesne meble biurowe? To przede wszystkim meble, które odpowiadają na wszystkie potrzeby osoby, która ich używa. Pozwalają one na sprawną organizację tasków stając się częścią efektywnego środowiska pracy. Jednocześnie wyróżnia je wysoka trwałość, dzięki której nie ulegają zniszczeniu przez wiele lat nawet przy ich niesłychanie intensywnym użytkowaniu. Ten poziom niezawodności mebli możliwy jest jedynie przy przestrzeganiu przez producenta wyśrubowanych standardów procesu produkcji, w tym w wykorzystaniu stosownych materiałów, ale równie ważną rolę pełni tu szczegółowo przemyślana konstrukcja każdego mebla. Projekty nowoczesnych mebli biurowych to mariaż ergonomii z estetyką. W końcu mebel będący najważniejszym elementem przyjaznej przestrzeni biura musi mieć opcję przystosowania go do rozmaitych stylów pracy użytkowników, ale nie powinien przy tym burzyć estetyki otoczenia. W biurze spędza się co najmniej 8 godzin dziennie, a im lepiej w tej przestrzeni czuje się pracownik, tym wyższa jest skuteczność jego pracy. Poza tym, wygląd biura jest właściwie wizytówką firmy, która wiele może o niej przekazać przyszłemu kontrahentowi na długo przed podjęciem decyzji o kooperacji.

Poznański producent mebli biurowych – nie tylko biurka, stoły i regały

Poznańska Fabryka mebli BALMA S.A. w swojej ofercie mebli ma zasadniczo wszystko co konieczne do aranżacji biura. Nie licząc tradycyjnego wyposażenia jak regały, biurka i stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem, u tego producenta mebli biurowych zamówić można także lady recepcyjne, hokery bądź taborety z tapicerowanymi siedziskami, ścianki i parawany pozwalające podzielić przestrzeń pracy na indywidualne stanowiska, jak również kwietniki wpisujące się w biurową stylistykę. Istotną częścią oferty BALMA S.A. są praktyczne stoły i biurka z opcją dostosowania wysokości blatu. Przy takim meblu użytkownik błyskawicznie może zmienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, co w rezultacie redukuje ryzyko uciążliwego ból pleców.

Nasz adres:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]