Meble kuchenne na wymiar, czy kuchnia modułowa?

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą kuchni na wymiar? Nie wahaj się! Zajrzyj na https://archidom.com.pl/.

Kuchnie na indywidualne zlecenie i kuchnie modułowe to dwa popularne sposoby na urządzenie kuchni. Każdy z nich ma własne negatywy oraz walory, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na indywidualne zamówienie czy modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, jakie można łatwo zainstalować w dowolnym miejscu. Są one doskonałe dla osób, jakie chcą szybko oraz bez trudu wyekwipować własną kuchnię. Są jednakże zazwyczaj mniej elastyczne niż kuchnie na indywidualne zlecenie oraz są w stanie mieć ograniczone możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Nieszablonowe wnętrze i konkretne wymagania użytkowników w dużej mierze ograniczają atuty kuchni modułowych.
Planowanie kuchni na wymiar to usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów oraz preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na indywidualne zamówienie może być dobrym rozwiązaniem, ponieważ pozwala idealnie dopasować ją do potrzeb oraz oczekiwań użytkowników oraz do dostępnej przestrzeni. Można zdecydować o formacie, kształcie i wyposażeniu pojedynczych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, to właśnie dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna oraz ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zlecenie jest również dobrym rozwiązaniem, jeśli chce się uzyskać nadzwyczajny oraz niepowtarzalny image tego pomieszczenia i perfekcyjnie wkomponować ją w aranżację całego mieszkania.

Studio kuchni – jakim sposobem wybrać?

Jeśli szukasz praktycznych, gustownych oraz nowoczesnych mebli kuchennych na wymiar na terenie Krakowa lub okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Nasz adres:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]