Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Szukasz profesjonalnego doradztwa w tym temacie? Skontaktuj się z polskim psychologiem Coventry.

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Aktualnie z uwagi na Brexit zjawisko emigracji wyhamowało, ale ciągle nie brak osób skorych do pracy bądź rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak pobyt w Wielkiej Brytanii może wywoływać wiele kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu okolicznościach jest niezbędny?

Przebywanie na emigracji oraz związana z tym rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, mogą rodzić bardzo dużo komplikacji, którym niezwykle trudno jest podołać. Rozstanie z rodziną często powoduje bardzo duży stres. Do tego w wielu wypadkach dochodzą również trudności z otrzymaniem pracy czy nawiązaniem przyjaźni ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do utrudniających normalne funkcjonowanie wahań nastroju czy zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Nad odruchami tego typu wyjątkowo trudno jest zapanować bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie wolno bać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda taka rozmowa?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane w czasie wizyty będą przekazane kolejnej osobie. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić może jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie trzeba ukrywać kłopotów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresem, a także pokazuje po czym rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja odbywa się w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie powinna się bowiem martwić się tym, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co powie jej specjalista.

Nasz adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339