Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Na https://serwismeteo.pl dowiesz się, kto oferuje serwis okien PCV Warszawa.

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona profesjonalny serwisant? Kiedy warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego typu wykrzywienia i uszkodzenia. Na stan okien oraz uszczelek niekorzystnie oddziałują także czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, deszcz czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane działania można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy wezwać serwisanta. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują ciężko działające mechanizmy, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalna ekipa serwisu okien wykona również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Specjalista może też zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez założenie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]