Zalety wykorzystania panoram sferycznych na Facebooku

Sprawdź, kto sporządzi dla Ciebie panoramy sferyczne.

Zdjęcia 360 stopni to niezmiernie atrakcyjna i stosunkowo nowa metoda przedstawiania wnętrz lokali usługowych czy firm. Przeważnie spotykamy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma oraz Google Street View, ale też natrafiamy na nie na największym portalu społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on dodanie na profilu firmy takiej sferycznej fotografii. Jak więc możesz użyć panoramy sferyczne do promowania Twojej firmy? Wskazówki przedstawiamy poniżej.

Co wyróżnia sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które możemy oglądać pod każdym kątem. Swobodne obracanie zdjęcia generuje doznanie rzeczywistej obecności w oglądanym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku umożliwiają oglądanie budynku, nieruchomości bądź lokalu poprzez opcję wyboru kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego typu przygotowuje się przy pomocy dedykowanej aplikacji i aparatów. Dla użytkowników to co różni je od zwykłych zdjęć cyfrowych to sposobność kliknięcia na takie zdjęcie, a w następnej kolejności obrócenia go w dowolnym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – reklamuj swoją firmę

Panoramy sferyczne na Facebooka to znakomity sposób na reklamę własnego biznesu lub firmy. Panoramy 360 stopni dają szerokie możliwości prezentacji wnętrza hotelu, biura albo lokalu usługowego. Taka forma fotografii jest znacznie bardziej ciekawa oraz pomaga dokładnie poznać oglądane punktem. Publikacja sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie mieć pozytywny wpływ na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta oraz podniesie jego zaufanie do świadczonych przez nas usług, co zaowocuje znacznie większym prawdopodobieństwem, że je zamówi.

Zdjęcia 360 stopni warto udostępnić na Facebooku szczególnie kiedy prowadzimy działalność, która opiera się na atrakcyjnych wnętrzach (jak przykładowo sale konferencyjne czy hotel), ale też jeśli chcemy pokazać naszym klientom biuro, w którym funkcjonujemy czy też nakłonić potencjalnych pracowników, żeby odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną.

Do opracowania zdjęć 360 stopni na Facebooka zatrudnij specjalistę!

Stworzenie sferycznego zdjęcia panoramicznego, choć w teorii można opracować na własną rękę, niemniej jednak do celów marketingowych rekomenduje się wybrać wykwalifikowanego fotografa, który zajmuje się zawodowo interaktywnymi fotografiami. Czemu to najlepsza opcja? Powierzenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje pewność stworzenia najlepszej jakości zdjęć, które ponadto będą bardziej przyjazne dla widza. Sama usługa nie jest też kosztowna czy trudno dostępna. Fotografów zalecanych przez Google do wykonania panoram sferycznych wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym znajdują się tylko Ci profesjonaliści, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google i zamieścili określoną liczbę poprawnych zdjęć 360 stopni.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]