Wymiana szybki, baterii, odzyskanie danych – jakie usługi świadczy serwis iPhone?

Wymiana szybki iPhone X - więcej szczegółów o tej usłudze.

Smartfony, komputery i tablety stały się niezbędnym elementem naszego życia osobistego oraz zawodowego, w związku z tym kupując te urządzenia na ogół wybieramy te godne zaufania. Taką renomą cieszą się od dawna urządzenia marki Apple, które mimo swojej dość wysokiej ceny w porównaniu do produktów innych firm, co roku pozyskują sobie setki tysięcy nowych nabywców. Niemniej jednak nawet sprzęt wysokiej klasy może uleć uszkodzeniu czy też stracić swoje właściwości wskutek nieprawidłowego używania. Co nie oznacza, że natychmiast powinno się zamienić go na nowy – wystarczy wszak przynieść go do serwisu Apple.

Serwis iPhone Warszawa – jakie usługi wykonuje?

Ci, którzy mieli produkty Apple przekonali się, że te urządzenia działają bez szwanku bardzo długo, lecz nawet one nie są odporne na uszkodzenia wynikłe z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis Apple Warszawa regularnie otrzymuje zlecenia na wymianę szybki przedniej albo tylnej, rozbitych w wyniku silnego uderzenia w urządzenie, wymianę baterii, która z czasem zmniejsza swoją pojemność czy wymianę pozostałych delikatnych elementów jak niedziałający przycisk HOME bądź zepsute gniazdo ładowania. Nasi specjaliści pomogą też w przypadku zalania telefonu iPhone czy konieczności odzyskania z niego utraconych danych.

Naprawy pogwarancyjne telefonów w serwisach iPhone – gdzie będzie taniej?

Dopóki smartfon jest na gwarancji sporą część napraw bez trudu wykonamy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Problemy pojawiają się po zakończeniu gwarancji, jako że usunięcie nawet błahych usterek w serwisie Apple może wygenerować niemałe koszty, na które nie każdy może sobie pozwolić. Na szczęście na obszarze naszego kraju, z reguły w dużych miastach jak Warszawa, funkcjonują serwisy iPhone wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których serwisanci z wieloletnim doświadczeniem nawet w godzinę potrafią dokonać naprawę smartfonów tej marki nowszej i starszej generacji, sprzedawanych na przestrzeni zeszłej dekady, jak przykładowo: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6S oraz 6 Plus, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XS MAX, XR oraz XS, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone SE 2020 oraz iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeżeli w mieście twojego zamieszkania brak serwisu serwisu Apple zatem nie możesz dostarczyć telefonu do punktu samemu, znajdź fachowców, którzy podejmują się serwisu iPhone’ów przesłanych za pośrednictwem kuriera. Takim miejscem jest np. Wymiana Szybki Serwis iPhone Warszawa.

Nasz adres:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555