Usługa cateringu firmowego – nie warto na niej oszczędzać

Catering dla firm - więcej o tej usłudze.

Szkolenie, ważne rozmowy biznesowe albo sympozjum – każda pokaźniejsza firma zapewne w końcu stanie przed nieodzownością przygotowania takiego wydarzenia. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które z reguły nie wchodzą w zakres obowiązków realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. zapewnienie napojów oraz przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeśli na organizowanym spotkaniu może pojawić się wiele osób, opłaca się skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering biurowy – zapewnij uczestnikom kursu przekąski i napoje

Szkolenia oraz sympozja biznesowe to eventy, które przeciętnie trwają po 7-8 godzin, często także przez parę dni. Ich uczestnicy dostają szczegółowy grafik wykładów, między którymi zaplanowane są najczęściej dwie kilkuminutowe przerwy, w trakcie których ciężko jest zjeść sycący obiad w pobliskiej kafeterii. Z tej przyczyny nieodzowne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz drobnych przekąsek, które mogą szybko skonsumować w ciągu przerwy, a o ile organizator zezwoli, także zabrać na salę, w której trwa prelekcja. Firmy świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, a także z drobnymi przekąskami, które można zjeść nie bojąc się o pobrudzenie rąk i koszuli. W ramach oferty cateringu dla firm udostępniany jest też sprzęt do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – zadba o to firma świadcząca usługę cateringu firmowego

Przerwa kawowa jest bardzo istotna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Ponadto jest to też sposobność nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w swobodnej atmosferze zagadnień omawianych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który działa na stołówkach biurowców, nie ma szans dorównać świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych konferencji lub płatnych warsztatów nie powinni przecież pić z papierowych kubeczków, zagryzając przyniesione z domu lub zakupione po drodze w spożywczaku kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu dla firm podniesie więc rangę spotkania i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator zatroszczył się też o wygodę partycypantów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]