Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Więcej informacji o parking lotnisko Balice Kraków.

Komfort, szybkość i możliwość dotarcia nawet w bardzo odległe miejsca świata – to najistotniejsze atuty podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego rodzaju transport zyskał ogromną popularność. Wyjazd, którego elementem jest przelot, łączy się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia konieczność dotarcia do portu lotniczego – a masa podróżnych w tym celu musi wszak przejechać dziesiątki kilometrów. Tak daleką trasę najlepiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te i inne zagadnienia łączące się z przyjazdem do portu lotniczego swoim samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Tani parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie www

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu rozplanować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dotrzeć swoim samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą naturalnie zamartwiać się o swój pojazd, bowiem parking zapewnia jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji online, wobec tego nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będzie miejsca zostawić pojazdu. Parking jest prócz tego w całości utwardzony, co jest ogromnie ważne w czasie silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja asysty personelu

Jeśli wybierzemy ofertę parkingu strzeżonego w okolicy lotnisku możemy liczyć również na kilka ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna możliwość skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Ponadto kierowcy mogą uzyskać asystę obsługi parkingu w wielu sytuacjach, takich jak spadek ciśnienia w oponach lub rozładowanie akumulatora.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]