Profesjonalna opieka nad grobami

Dalsze informacje o sprzątaniu grobów Kraków.

Oblicze grobów zmarłych bliskich jest dowodem naszego szacunku. Często jednak nie znajdujemy czasu, by się nimi zaopiekować – także, kiedy pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy w odległej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że miejsca spoczynku muszą zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Dlaczego powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na podobną usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm nietrudno znaleźć także osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają siły. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują także inne usługi, takie jak montaż siedzeń albo pomoc w załatwieniu administracyjnych formalności oraz poprawienia liter.

Ile wydamy na opiekę nad grobami?

Stawki, jakie będziemy musieli opłacić specjalistom czuwającym nad nagrobkami naszych bliskich są bardzo zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od zakresu pomocy – gdy zlecamy jedynie pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Jeśli natomiast zależy nam, by firma sprzątała grób regularnie, powinniśmy liczyć się z kosztem około 400 zł rocznie. Nie zapominajmy, iż stawki uzależnione są również od wielkości grobów, zaś najdroższe okazuje się czyszczenie rodzinnych grobowców.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]