architekt Kraków, biuro architektoniczne Kraków

Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Biuro projektów oferuje obszerne spektrum usług – realizuje fantazje osób, które pragną zamieszkać w ustawnym i komfortowym domku, ale też adresuje ofertę do instytucji czy firm. Architekt może wykonać całościowy projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie nadzorować postęp prac, zaplanować odnowę budynku albo wystąpić z propozycją aranżacji już wybudowanych domów, jak również zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci profesjonalne biuro architektoniczne?

Interesują Cię pomysłowe, niespotykane projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się na tle innych domków w okolicy? A może potrzebujesz konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie komfortowy, a zarazem praktyczny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te uwzględniające najświeższe nurty w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro projektów – co zrealizowaliśmy

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i wnętrz mieszkalnych czy domów jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje to m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, kawiarnie, budynki rekreacyjne i pensjonaty. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta, a także specyfiki danego budynku. Nasza pracownia architektoniczna może także przygotować plan przestronnych i funkcjonalnych garderób, które umożliwią maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]