Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

Dowiedz się więcej o ofercie parkingu Balice na pandaparking.pl.

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by udać się w podróż musimy dostać się na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, ale to rodzi problem: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Zostaw samochód pod opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą można postawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często oferują też inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]