sale weselne kraków, organizacja przyjęć weselnych kraków

Organizacja wesela – postawić na lokal czy dom weselny?

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym rodzina nowożeńców i zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeśli młoda para postanowi zorganizować przyjęcie dla sporej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z którym będzie musiała się zmierzyć, jest zarezerwowanie odpowiedniego domu weselnego, w którym uczestnicy spędzą ten niezwykły wieczór w wygodnych warunkach.

Sala ślubna – postaw na kompleksową obsługę

Wybierając miejsce na wesele para młoda powinna rozważyć parę bardzo ważnych czynników. W pierwszej kolejności musi znać ilość uczestników zabawy, aby uzyskać pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, żeby mieli możliwość zatańczenia. Prócz tego para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu położona jest sala weselna i czy przedostanie się do niej będzie proste. Jeżeli na wesele poproszeni są bliscy i przyjaciele z dalekich krańców Polski, wypada szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się bogata sieć hoteli. Następnym zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli ułożenie menu, znalezienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i udekorowanie sali . Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują asystę w obszarze całościowej organizacji wesela.

Sala weselna dla młodych par z okolic Krakowa

Narzeczeni z małopolski, głównie z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zaplanować przyjęcie ślubne w niezwykle malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach biesiady ślubne wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się zniewalającą oprawą. Pałac ma cztery pomieszczenia zdolne podjąć ponad setkę osób. Wesele może zostać urządzone także w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez mała aż 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, iż usytuowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę hotelową. Przejazd orszaku ślubnego z kościoła do sali weselnej nie będzie więc trwać dłużej aniżeli nieco ponad pół godziny.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]