Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Sprawdź, kto sporządzi dla Ciebie projekty wnętrz mieszkań Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasz nastrój. Warto zatem zatroszczyć się o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz często nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały urzeczywistnione, na ogół konieczny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje również wsparcie przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasz adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]