organizacja przyjęć okolicznościowych

Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

Kiedy ktoś wspomina o urządzaniu wielkiej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub z zabawą weselną. Ale huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem zjeżdża się dziesiątki krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to również komunie, chrzciny oraz zabawy z okazji 18-tych urodzin. Jeśli wykaz gości jest bardzo długi, zazwyczaj nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia oraz upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym domu. W takim przypadku musimy zabukować odpowiednią salę.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – jak dobrać miejsce?

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z innymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak np. imieniny bądź osiemnastka, w której będą brać udział przede wszystkim osoby dorosłe, uczestnikom trzeba udostępnić nie tylko miejsce, w którym spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Natomiast zabawy, w których sporą część uczestników mogą kilkulatki, a więc komunie lub chrzty, rekomenduje się urządzać w lokalu, który prócz wynajęcia sali wewnątrz budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie zmęczą się za szybko uroczystością i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Przekąski serwowane zaproszonym również wypada dostosować do rodzaju przyjęcia. Planując takie wydarzenie zaleca się więc skorzystać z usług firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o smakowite menu, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Organizacja przyjęć – wynajmij Pałac Radziwiłłów

Wynajęcie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większych miejscowościach, jest całkiem proste, aczkolwiek niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesiątek lat w iście dworskiej atmosferze odbywają się tu przyjęcia komunijne, chrzciny oraz – naturalnie – zabawy weselne, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną lub kilka sal, w których wygodnie można podjąć nawet do stu trzydziestu osób. A jeśli zabawa ma być zorganizowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się blisko trzystu gości. Co ważne, obsługująca to miejsce firma cateringowa świadczy kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia posiłków, poprzez rozłożenie oraz dekorację stolików, aż po wykwalifikowaną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]