Gdzie zorganizować zabawę na 18 urodziny – w lokalu czy w domu?

Szukasz szczegółowych informacji o aktualnej ofercie lokalu na urodziny w Krakowie? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Zwykle w przypadku urodzin, różnych rocznic bądź imienin nie organizujemy imprez z krewnymi i znajomymi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Lecz zdarzają się takie momenty przełomowe życia, których huczne uczczenie jest wręcz obligatoryjne, a pierwszym z nich jest niezaprzeczalnie ukończenie 18 lat życia, czyli “osiemnastka”.

Lokal na osiemnaste urodziny – urządź huczną imprezę

Wraz z ukończeniem 18 lat zachodzi wiele zmian w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła oddawać głos w wyborach powszechnych, kupować i pić alkohol, może pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych oraz założyć biznes. Ale kończąc 18 lat raczej nie myśli się o tak oficjalnych kwestiach – dla nastolatków najważniejsza jest możliwość wyprawienia jedynej w swoim rodzaju imprezy z przyjaciółmi. Można po raz kolejny wyprawić “domówkę”, jednak czy zabawa w mieszkaniu będzie się wiele różnić od tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Z tej przyczyny lepszą drogą jest zamówienie lokalu na 18 urodziny. Na ogół kilku znajomych postanawia wyprawić razem imprezę urodzinową, co wymaga znalezienia dość przestronnej sali, lecz jednocześnie pozwala na ograniczenie jednostkowych wydatków. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skup się na lokalach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie urodziny bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z doświadczoną firmą cateringową, która przygotuje wyśmienite dania imprezowe. Pragniesz się bawić na powietrzu? Znajdź salę na urodziny z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można rozłożyć w nim duży namiot i zorganizować grill.

O co jeszcze powinieneś zadbać, kiedy organizujesz osiemnastkę?

Nie ukrywajmy zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi dorośli nie stronią od napojów alkoholowych. Polecamy w związku z tym koniecznie zatroszczyć się o to, żeby osoby niepełnoletnie, a przecież może ich nie brakować pośród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Szałowa dekoracja sali również jest niezwykle ważna, aby uczestnicy do głębi oddali się duchowi zabawy. Zalecamy zatem postawić na lokal na urodziny, który zatroszczy się o udekorowanie przestrzeni zgodnie z wskazówek solenizanta, a także optymalnie rozlokuje stoliki z posiłkami oraz napojami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” świetnie sprawdzi się menu kanapkowe, bazujące na niedużych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo spożyć bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dobierze menu zarówno do charakteru imprezy, jak i do zasobności portfela oraz zasobności portfela klienta.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]