Fotograf Google – zleć mu wykonanie zdjęć sferycznych

Na www.fotografsv.pl znajdziesz fotograf Google na miarę Twoich potrzeb.

Spacery wirtualne po firmach cieszą się w ostatnich latach popularnością, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zleca przygotowanie takiego spaceru i dodanie go w wizytówce Google. Możliwość wirtualnego przejścia się po firmie przyciągnie wielu nowych klientów i zwiększy obroty naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był wysokiej jakości, powinno się zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, a także wykonania zdjęć, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym wyróżnia się profesjonalizmem. Aby otrzymać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany opublikować przynajmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Dlaczego warto wybrać fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google, jest jego niezaprzeczalny profesjonalizm. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod względem jakości fotografii, z pewnością potrafi wykonać wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. Tym samym nie narażamy się na nieudolny czy nieprawidłowo wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna też wytyczne dotyczące przygotowania takich fotografii i samo zamówienie wypełni rzetelnie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego usług i może to być dobry początek konstruktywnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nieraz więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w procesie sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam jakie ujęcia warto opublikować, sporządzić materiały na pozostałe serwisy takie jak Facebook lub YouTube, wesprzeć nas podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google oraz pomóc w jej weryfikacji – co jest dużym plusem.

Gdzie znaleźć fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w sieci, m.in. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po określeniu miasta uzyskamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może również legitymować się specjalnym logo, które sygnalizuje, iż ma on odpowiednie kwalifikacje i jest zawodowcem w zakresie wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]