tworzenie sklepów internetowych, sklep woocommerce

E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Prowadzisz firmę i planujesz poszerzyć jej działania o sklep online? Jeśli posiadasz już stronę na WordPressie, ale także jeśli nie dysponujesz żadną stroną www i musisz zacząć od podstaw, sklep WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Dlaczego opłaca się utworzyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak dużym powodzeniem cieszą się strony projektowane z zastosowaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, iż w konsekwencji pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano tej wtyczce, posiada sporo atutów. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się ekspresowo spersonalizować z wykorzystując darmowe bądź płatne motywy, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem różnych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na zdobycie pozycji w Top10 w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć pokaźniejszej grupie odbiorców. Za sprawą użycia odpowiednich wtyczek zwiększa się też ergonomia sklepu. Łatwo można w nim uruchomić bramki płatności i umożliwić klientom wykonanie przelewów za zakupy przykładowo przez Przelewy24.pl bądź DotPay.pl. WooCommerce daje także możliwość analizy wyników sprzedaży (udostępnianie przeróżnego typu statystyk) oraz zespolenia z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce zostaw profesjonaliście

Tworzenie sklepów WooCommerce zalecamy zlecić specjalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o wykorzystanie tylko niezbędnych, sprawdzonych wtyczek, ochronę sklepu przed atakami hakerskimi i poprawną semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce spece utworzą też blog, na którym w prosty sposób można informować odbiorców o nowych artykułach oraz akcjach promocyjnych albo publikować omówienia i różne porady odnośnie sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]