Czy warto zainwestować w wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer 3D. Kliknij w to miejsce, aby skorzystać z doświadczenia specjalisty.

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach istotny punkt reklamy marki w internecie. Z jej pomocą jesteśmy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i możemy w ten sposób zdobyć wielu klientów. Istnieje doskonały sposób, aby pośród sporej ilości podobnych firm w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer 3D? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się skuteczniejsza? Czy warto się na niego zdecydować? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Czym jest promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia swojej wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej miejscowości. Od tej pory jesteśmy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników szukających konkretnych ofert, marek czy firm. Jednakże sama widoczność w tym miejscu może nie wystarczyć, aby prześcignąć konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była skuteczna, warto zrealizować kilka kolejnych kroków, które pozwolą nam sprawniej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce Google wszelkich aktualnych danych, adresu www naszej strony internetowej, odpowiedniego opisu firmy i dodanie estetycznych fotografii. Jest także inna znakomita metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas na tle wielu marek, gdyż nadal niewiele firm ją stosuje. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google to się opłaca!

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale prezentujący nasze biuro lub lokal. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki wirtualny spacer możemy też odbywać na różnych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Wciąż jednak niewiele przedsiębiorstw postanawia ją zastosować, pomimo tego, że wirtualny spacer Google ma sporo zalet i jest skutecznym sposobem na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w danej lokalizacji. Zaleca się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, gdyż sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki, które posiadają profesjonalne i wysokojakościowe fotografie czy wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość obejrzenia naszej firmy, restauracji czy kliniki, częściej dadzą się przekonać do korzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na wykonanie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]