Catering okolicznościowy – obsługa nie tylko wesel i komunii

Więcej o cateringu okolicznościowym.

Wkrótce nadejdzie ważna dla ciebie data i pragniesz świętować ją wraz z najbliższymi i kolegami. Na nieszczęście jest to liczna grupa osób, które należy nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale też podjąć je smacznymi trunkami i daniami. Możesz postarać się naszykować je samemu, jednak przy dużej liczbie zaproszonych trudno jest tego dokonać. Co więcej to twoja uroczystość i pragniesz się na niej doskonale bawić, a nie sterczeć w kuchni albo służyć za kelnera. Z tej przyczyny przygotowanie poczęstunku na rodzinne eventy rekomendujemy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – dzierżawa lokalu nie jest teraz wymagane

Gdy przywołuje się usługę cateringu gros osób myśli z miejsca o cateringu weselnym albo imprezach firmowych. Jeszcze kilka lat temu punktem honoru pani domu było samodzielne przyszykowanie ważnych spotkań rodzinnych i wyłącznie przy faktycznie znacznej liczbie biesiadników dopuszczała ona opcję skorzystania z profesjonalnego wsparcia w tym aspekcie. I rzeczywiście, na początku usługa cateringu nie oferowała obsługi mniejszych rodzinnych zabaw, a często nawet tych dużych, o ile nie łączyło się to z wynajęciem lokalu. Dziś catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy skorzystamy z opcji wynajmu sali czy wygodniej będzie zorganizować imprezę w swoim domu bądź ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w wybrane miejsce smakowite menu.

Catering okolicznościowy – pomoc w ustawieniu i udekorowaniu stołów

Catering okolicznościowy jest literalnie ofertą zamawianą na każde rodzinne święto. Zawodowi kucharze bez trudu opracują jadłospis harmonizujące z charakterem wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na komunię, na chrzciny bądź na urodziny. Catering okolicznościowy to także obsługa studniówek, komersów i półmetków. Wypatrując firmy oferującej taką usługę polecamy zdecydować się na taką, która jest w stanie dopasować menu do potrzeb i – przede wszystkim –budżetu osoby zamawiającej, a także kompleksowo obsłużyć wydarzenie, m.in. pomagając w ułożeniu i dekoracji stołów czy udostępniając zawodowych kelnerów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]