Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Organizacja wesel Kraków - więcej o tej usłudze.

Przyjęcia okolicznościowe, które są na ogół istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo wesela, komunie lub chrzciny, od dawna nie są już organizowane w mieszkaniach jedynie dla najbliższych krewnych i znajomych. Teraz są to przyjęcia, w których uczestniczy nierzadko blisko stu gości. Oczywiste jest więc to, że jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę wymyślić jadłospisu, a później naszykować i podać dania uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy zabawa ma trwać parę godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wynikł spory popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Nie stresuj się – zamów catering weselny

Organizowanie wesela to intensywny stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na przygotowanie zaproszeń, ustalanie listy gości, dobór dekoracji sali oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również konieczność dostarczenia stosownej ilości trunków i przekąsek podawanych podczas przyjęcia, a co najważniejsze – przygotowanie ciepłego obiadu, który urzeknie zaproszonych gości i zgromadzi ich przy stole. na imprezie weselnej powinien mieć należytą oprawę. Goście przecież liczą na to, iż stoły będą wspaniale przystrojone i poprawnie nakryte, potrawy będą pyszne i ładnie skomponowane na talerzach, jak również że kelnerzy w profesjonalny sposób będzie podawać biesiadnikom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych kelnerów, kucharzy i managerów, obytych w obsłudze przyjęć zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych urządzanych na świeżym powietrzu.

Jadłospis wesela skomponujesz z katalogu firmy cateringowej

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi regułami, nie tylko w sferze atrakcji dla gości, ale także i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe z reguły mają ułożoną wstępnie listę oferowanych dań głównych, przekąsek oraz trunków zgodnych z charakterem wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy albo zdobyć tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Zamawiający ma zatem możliwość samemu skomponować jadłospis z zaproponowanych dań. Powinno się jednakże zaakcentować, że firmy cateringowe są również otwarte na nowe sugestie i często na życzenie zamawiającego podejmują się przygotowania indywidualnych zestawów potraw.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]