Aktualizacja WordPress – dlaczego jest ważna dla bezpieczeństwa strony

Aktualna oferta opieki WordPress znajduje się w tym miejscu.

WordPress, stworzony w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się jednym z najczęściej wykorzystywanych CMS-ów. Ze względu na fakt, że jest szybki i łatwo można opanować podstawy posługiwania się nim, stosuje się go współcześnie do projektowania sklepów internetowych i wymyślnych stron. Aczkolwiek ten system zarządzania treścią może być źródłem niemiłych niespodzianek, toteż istotną i przydatną usługą jest utrzymanie WordPressa.

Dlaczego należy polecić opiekę nad stroną internetową specjaliście?

Posiadanie strony www na najnowszej edycji systemu zarządzania treścią jest niewątpliwie kluczowym warunkiem jej bezpieczeństwa. W wielu przypadkach jednak firmy po postawieniu strony lekceważą regularną instalację nowych edycji CMS-a czy aktualizacji używanych dodatków, przez co narażają witrynę na ataki hakerskie lub infekcję przez wirusy. Ponadto, mimo iż WordPress jest niezmiernie prostym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować nieoczekiwanymi problemami z właściwym działaniem strony czy sklepu. Z tej przyczyny konieczne jest, by czynność tę przeprowadzała zawsze osoba zaznajomiona z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału IT, powinno się powierzyć opiekę techniczną nad stroną internetową niezależnemu profesjonaliście.

Do kogo adresowana jest pomoc w zakresie utrzymania WordPressa?

Oferta utrzymania WordPressa to usługa adresowana zwłaszcza do klientów biznesowych, zarówno małych jak i dużych firm, którym zależy na sprawnym oraz ciągłym funkcjonowaniu ich strony firmowej, a także zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Usługa ta potrzebna jest również blogerom i freelancerom posiadającym własne strony internetowe. W podstawowym oferowanym pakiecie zawarta wykonanie aktualizacji CMS-a, wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych oraz likwidowanie skutków infekcji. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są też przeróżnego typu monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian zawartości i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]