Agencja marketingowa – jak może pomóc Twojej firmie?

Sprawdź Kraków agencja reklamowa na http://tinyurl.com/y5g4sawm

Gdy prowadzi się firmę, obojętnie czy jest się wytwórcą, właścicielem sklepu czy usługodawcą, akcje marketingowe winny stanowić ważny element kreowania jej rozpoznawalności. Duże przedsiębiorstwa oraz korporacje stać na organizację i utrzymanie swoich wydziałów ds. reklamy, jednakże małe biznesy, które z rzadka przeprowadzają akcje promocyjne, na ogół poszukują pomocy u agencji marketingowych.

Co warto zlecić agencji marketingowej?

Agencja marketingowa to grupa kreatywnych ludzi z ogromnym doświadczeniem, posiadających szereg kwalifikacji z zakresu branży reklamowej. Dzięki współpracy z profesjonalistami doskonale orientującymi się zarówno w obszarze kampanii reklamowych w sieci (animacje i filmy viralowe, kanały social media), tradycyjnej komunikacji medialnej, jak i grafiki użytkowej (w tym DTP), agencja marketingowa jest w stanie zapewnić klientom całościową obsługę. Nowe marki mogą liczyć na stworzenie kompletnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą logotypu i wzorami akcydensów (wizytówki, papier firmowy czy koperty), a te które posiadają już swoje logo mają pewność, iż zostanie ono prawidłowo użyte na etapie projektowania materiałów promocyjnych – stoisk targowych, kalendarzy, billboardów lub folderów. Agencja marketingowa pomoże również stworzyć ciekawe, unikalne teksty na stronę www firmy oraz opracuje strategię interakcji z klientami poprzez modne portale, jak np. Facebook, Instagram czy Twitter.

Kiedy należy zdecydować się na współpracę z agencją reklamową?

Oferta agencji marketingowej kierowana jest w głównej mierze do przedsiębiorstw, które nie posiadają własnego działu promocji. Jednak nie oznacza to, że to wyłączny model kooperacji. Praca agencji często polega na udzieleniu wsparcia istniejącemu już w przedsiębiorstwie zespołowi zajmującemu się promocją. Na przykład, jeśli nie ma on praktyki w przygotowaniu sympozjów, targów lub spotkań z klientami, które przeważnie wymagają skrupulatnego planowania, te obowiązki może wykonać agencja marketingowa. Może ona także posłużyć za narzędzie pomagające w budowie wykwalifikowanej i zgranej ekipy pracowników – wystarczy zlecić jej organizację warsztatów integracyjnych lub przygotowanie programu szkoleń. Na rynku funkcjonują dziesiątki agencji marketingowych, warto jednak nawiązywać współpracę z tymi, które dają dostęp do szerokiego grona wykwalifikowanych specjalistów. Pozwala to na zlecenie wszelkich przedsięwzięć reklamowych jednej agencjii dzięki temu łatwiejszy nadzór nad integralnością kampanii i wizerunku marki.

Nasz adres:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]