Automatyczna obsługa należności przy użyciu aplikacji Flobo

Szukasz więcej wiadomości o Flobo - automatycznej obsłudze należności? Skieruj się na https://tinyurl.com/y97kjgk9

Przedsiębiorcy stale poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a zarazem ograniczyć czas przeznaczany na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez połączenie z usługą mass collect banku

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest dzięki połączeniu tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a następnie monitoruje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala mu skupić się na realizowaniu innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko dużych podmiotów, ale też i tych niewielkich, które w miesiącu wystawiają mniej więcej 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niezmiernie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z opieszałymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla szkół, firm usługowych oraz pensjonatów

Nie wiesz czy robot Flobo to użyteczne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz zamówić tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu księguje przelewy abonamentowe, wobec tego znakomicie sprawdzi się w uczelniach niepublicznych bądź językowych, a więc tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się też hostelom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi pobiera wcześniejszej płatności, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]