Dzieci też mogą gotować – warsztaty kulinarne dla dzieci

Na https://warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/ poznasz pełną ofertę warsztatów kulinarnych dla dzieci.

Dzieci lubią pomagać nam w gotowaniu – wybierać i podawać składniki czy ozdabiać ciastka. Pragniesz podsycić zapał kulinarny swojego malucha? Sprawdź kursy gotowania dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak przebiegają takie lekcje.

Warsztat kulinarny dla dzieci – czy warto wysłać na niego maluchy?

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla maluchów w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. W trakcie kursu dzieci nie tylko zdobywają praktyczne umiejętności, ale , co bardzo ważne, rozwijają swoją kreatywność i uczą się niezależności. A przy tym wspaniale się bawią. Wybieranie i mieszanie ingredientów, łączenie niecodziennych smaków i opanowywanie smacznych przepisów – to wszystko sprawia, że maluchy z entuzjazmem eksperymentują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci zapoznają się też z zasadami, jakie należy stosować w kuchni, co korzystnie podnosi ich bezpieczeństwo w czasie gotowania. W warsztatach mogą także brać udział rodzice, jest to więc wspaniała sposobność do spędzenia kilku godzin wspólnie z potomkiem. Rodzice mogą śledzić kulinarne wysiłki swoich dzieci, a potem posmakować tego, co ugotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – nawet dla niepokornych pociech

Zajęcia odbywają się w Krakowie i prowadzone są przez 3 godziny zegarowe. Podczas warsztatów dzieci szykują danie główne oraz deser. Mali entuzjaści kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – przyrządzić apetyczny makaron na słodko lub słono, ewentualnie podjąć próbę upieczenia udekorowanej świeżymi dodatkami, aromatycznej tradycyjnej pizzy. W trakcie warsztatów dzieci przygotowują również przepyszny deser – mus z kruchym ciastem oraz polewą owocową. Nauka połączona z zabawą to doskonały sposób na spożytkowanie wolnego czasu, a samodzielne przyrządzanie ukochanych potraw przynosi dzieciom sporo satysfakcji. Nawet najbardziej niepokorny maluch będzie z zaangażowaniem oddawał się przystrajaniu deseru bądź pieczeniu smacznej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są nadzorowany przez zawodowego szefa kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie i wspaniałe podejście do maluchów.

Nasz adres:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]