Wybór kasku na motocykl

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu zamówisz kaskowi motocyklowemu.

Nie ma znaczenia, jaki posiadasz jednoślad ani to, czy przebywasz na nim drogę do miejsca pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wycieczki – kask to obowiązkowy składnik garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, ponieważ zapewnia mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie upadku.

Odpowiedni kask na motor, czyli który? / Właściwy kask na motocykl / Jaki powinien być kask na motor? / Jaki powinien być kask na motor?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się podczas doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie należałoby oszczędzać, wskutek tego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, który jak najodpowiedniej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku ofert dostępne są różne warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym poszczególne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, których skorupa stworzona jest z pojedynczego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym typem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają asekuracji szczęki, są więc mniej bezpieczne – wskutek tego poleca się je w głównej mierze do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są w największym stopniu wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie dodatkowo mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to renomowana marka, lubiana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane dużej liczbie eksperymentów – a równolegle mają dogodne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które to właśnie dzięki zastosowanym tworzywom są wybitnie lekkie, a zarazem bardzo wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są też repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Nasz adres:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]