Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Szukasz szczegółowych informacji o kursie digital paintingu? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na domin-krakow.pl.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która współcześnie zyskuje coraz na popularności i jest szeroko wykorzystywana między innymi w filmie, reklamie i grach komputerowych. Chcesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć fantastyczne postaci, a także edytować grafikę w Photoshopie. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich czasie uczestnicy poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak korzystać z warstw i masek, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową radą, prowadzą korekty i pomagają uczniom tworzyć wspaniałe rysunki cyfrowe.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, filmem, animacją i reklamą.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]