Atrakcje turystyczne w Małopolsce – portal nie tylko dla turystów

Chcesz poznać nieznane miejsca w Małopolsce? Koniecznie zajrzyj na https://visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Choć województwo małopolskie jest jednym z najmniejszych w naszym kraju, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno turystom zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu dużo, zatem czasem trudno znaleźć coś dla siebie w ogromie informacji o najciekawszych atrakcjach oraz najnowszych eventach sportowych bądź kulturalnych w Małopolsce.

Skąd czerpać sprawdzone informacje o ciekawych miejscach w Małopolsce?

Żeby zaprezentować wszystkim atrakcje turystyczne tego województwa, powstał serwis visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiedzę nie tylko o najciekawszych zabytkach oraz miejscach w tym województwie, jak też o ekspozycjach i eventach kulturalnych, folklorystycznych czy sportowych planowanych na jego terenie. Strona prowadzona w ramach projektu MSIT, a więc Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Czego dowiemy się w witrynie? Osoby organizujące przyjazd do Małopolski już na stronie głównej zauważą mapę, na której błyskawicznie odszukają schroniska, pensjonaty i hotele, Centra Informacji Turystycznej oraz muzea i zabytki zlokalizowane w miastach Małopolski. Portal pomaga zaplanować wizytę na południu Polski także pod względem logistycznym, prezentując informacje zarówno o parkingach i wypożyczalniach pojazdów, jak i o lotniskach i dworcach. Oprócz tego dla osób, które z rozmaitych przyczyn nie mogą przyjechać do Małopolski, serwis przygotował liczne wirtualne spacery prezentujące m.in. zamek na Wawelu, urok regionalnego folkloru czy regiony agroturystyczne.

Proste rozmówki i katalog ambasad – istotne informacje dla cudzoziemców

Strona visitmalopolska.pl nie zaniedbuje również zagranicznych przyjezdnych, którzy chętnie przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego oraz pozostałych tatrzańskich miejscowości. Wiadomości znajdujące się na portalu publikowane są wobec tego w języku angielskim, ale również w m.in w języku rosyjskim, hiszpańskim i niemieckim, francuskim. Wyjątkowo wartościowy dla cudzoziemców może być również dział Rozmówki, gdzie poznają kluczowe słowa i sformułowania, które pomogą im dogadać się z Polakami w różnych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć w trakcie podróży po Polsce. podróżnicy z zagranicy znajdą tu listę ambasad oraz konsulatów zlokalizowanych na obszarze Małopolski.

Nasz adres:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego