Górskie wyprawy – sprawdź, czy możesz wziąć w nich udział!

Dowiedz się więcej o górach zimą dla początkujących.

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym turystą ceniącym świetnie przygotowane i bezpieczne wycieczki nadzorowane przez wykwalifikowanych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne stopnie trudności

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, których celem są pasma górskie nieomal wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują dynamiczne spędzanie urlopu i zdobyły już pewne doświadczenie w analogicznych wycieczkach. Żeby uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest zadowalający stan zdrowia, a także świetna sprawność fizyczna. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o odmiennym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to propozycja dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Najwyższym poziomem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o ogromnych umiejętnościach i sporej wytrzymałości.

Z jakiego powodu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne doznania. Pozwalają zarazem urzeczywistnić marzenia oraz sprawdzić się w ciężkich sytuacjach. Firma zatrudnia profesjonalnych przewodników oraz liderów znających na wylot naturę górskiego krajobrazu, ale także chętnie dzielących się swoją wiedzą z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni również zmniejszyć potencjalne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Alpy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Nasz adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]