Producent okien drewnianych – zabytkowe budynki i nowoczesne metody

Interesuje Cię oferta producentów okien drewnianych? Kliknij w to miejsce, aby zdobyć więcej informacji

Naturalne okna drewniane są bardzo wytworne i odporne na uszkodzenia. Pasują do każdej konstrukcji – od starych budynków po współczesne wille. W jaki sposób producent okien drewnianych tworzy swoje produkty i co stanowi o ich trwałości?

Producent okien drewnianych – kup okna wytwarzane przy użyciu zaawansowanych technologii

Obecnie okna drewniane są produkowane z użyciem innowacyjnych technologii, co powoduje, że są energooszczędne. Producenci okien drewnianych dodatkowo je impregnują, a pielęgnowanie jest bezproblemowe. Okna drewniane gwarantują doskonałe efekty wizualne, posiadają zaokrąglone ramy, eleganckie uchwyty. Mogą być zrobione zarówno z drewna rodzimego – na przykład sosny, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Tradycyjne tworzywa w połączeniu z innowacyjnymi technikami sprawiają, że okna drewniane są tak popularne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – wybierz ochronę przed niską temperaturą

Producent okien drewnianych zazwyczaj oferuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia niskie straty ciepła oraz funkcjonalność. Prawdziwe drewno można samodzielnie konserwować, dzięki czemu posłuży przez długi okres. Należy podkreślić, że producent okien drewnianych wytwarza również trwałe schody, świetne do stuletnich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno zdaje egzamin przy remontowaniu zabytków – to materiał organiczny i absolutnie zdrowy dla środowiska. Budując dom warto zatem postawić na wysokogatunkowe, odporne i gustowne komponenty drewniane.

Nasz adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]