Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Szukasz podpór stropowych? Sprawdź sklep.abcszalunki.pl/18-podpory-stropowe.

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niewykonalna. Jak się ich używa? Kiedy opłaca się wynająć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – rodzaje i jej zastosowanie

Pośród szalunków rozróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy wariant stosowany jest do podtrzymywania stropów – z pomocą tego tymczasowego modułu konstrukcyjnego możliwe jest pokrycie stropu betonem i właściwe jego uformowanie. Ważną funkcję pełnią także stoliki szalunkowe i drewniane dźwigary – niezastąpione w czasie wykonywania prac budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wytworzone ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję regulacji wysokości, co pozwala stosować je w rozmaitych sytuacjach. Zazwyczaj na rynku można dostać podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów lub od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe cechują się ogromną trwałością, są też łatwe w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są szerokie. Pośród wiodących producentów warto wymienić szalunki Altrad, podpory Peri, a także elementy produkowane przez firmy Hunnebeck, Pionart czy Olan. Na specjalną uwagę zasługują podpory Peri, które wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami, znakomitą jakością oraz przemyślaną konstrukcją. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do użytkowania nawet w najtrudniejszych warunkach. W dzisiejszych czasach mnóstwo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wynajem szalunków – atrakcyjne ceny powodują, iż usługi te stają się coraz popularniejsze. Wypożyczenie podpór stropowych to też oszczędność czasu.

Nasz adres:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]