Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

Uzyskaj więcej informacji o usługach świadczonych przez pracownię architektoniczną Kraków na barteksitarski.pl.

Niewątpliwie chcesz, by w nowo wybudowanym domu każdy szczegół był taki jak sobie wymarzyłeś. Na powodzenie podjętych przez Ciebie działań duży wpływ ma zwłaszcza to, który projekt domu wybierzesz. Znalezienie najbardziej interesujących ofert nie powinno na szczęście sprawić kłopotów – dokument może sporządzić pracownia architektoniczna lub też, jeśli zależy ci na czasie, możesz kupić gotowy szkic. Które wyjście okaże się korzystniejsze? Na które z nich się zdecydować?

W biurze architektonicznym czy projekt z katalogu?

W internecie bez trudu dotrzesz do mnóstwa projektów domów. Są wśród nich oferty dla klientów z niewielkimi wymaganiami i tych, którzy chcieliby kupić bardziej nietypowy dokument. Ich najważniejszą zaletą jest na pewno cena – najtańsze projekty kupimy jedynie za za niewiele więcej, niż 2000 PLN. Poza tym jest to najlepsza opcja dla klientów, którzy chcieliby nabyć dokument jak najprędzej – katalogowe projekty możemy mieć od ręki.

Dokument z biura architektonicznego

Usługi, które świadczy biuro architektoniczne okażą się idealne dla klientów, którzy zamierzają wznieść dom, który będzie odróżniał się na tle innych budynków. Wybierając takie wyjście zyskujemy gwarancję, że dokument będzie taki, jak chcemy – zanim go wykona, projektant zapyta nas, na czym najbardziej nam zależy.

Biuro architektoniczne – na jak duży koszt się przygotować?

Projekt wykonany przez biuro architektoniczne będzie jednak znacznie bardziej kosztowny od katalogowego – osoby, które się na niego zdecydują powinni przygotować się na wydatek około dwustu złotych za metr kwadratowy.

Nasz adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]