Zalety kolczyków z bursztynem

Kolczyki z bursztynem kupisz na www.bizutik.pl.

Bursztyn to jeden z najczęściej stosowanych przez jubilerów materiałów. Mimo biegu czasu, wciąż jest często wybierany przez ludzi potrzebujących ponadczasowych ozdób. Dobrze również napisać o kosztach jego zakupu – chociaż kiedyś był naprawdę cenny, obecnie na naszyjniki i kolczyki z bursztynem może zdecydować się każdy klient. Z uwagi na powszechność takiej biżuterii warto napisać kilka słów o tym, jak troszczyć się o ten kamień, by wytrzymał wiele lat oraz o tym, gdzie powinniśmy nabyć kolczyki z bursztynem.

Jak troszczyć się o kolczyki z bursztynem?

Bursztyn to stosunkowo delikatny kamień i łatwo go zarysować. Dlatego kolczyki z bursztynem powinniśmy myć miękką szmatką – najlepiej irchą. Nigdy nie używajmy też środków myjących – potrafią one zepsuć bursztyn. Znacznie lepiej sprawdzi się normalna woda, w razie dużych zabrudzeń z odrobiną mydła. Ważne jest także to, jak przechowujemy naszyjniki czy kolczyki z bursztynem. Nie używajmy zwykłych pojemników, zastępując je pojemnikami wyłożonymi od wewnątrz delikatną dzianiną.

Kolczyki z bursztynem – w jakich miejscach nabyć?

Kilka lat temu najlepszym rozwiązaniem dla zamierzających nabyć pierścionki z bursztynem była wizyta u złotnika. Dziś możemy zrobić to znacznie łatwiej niż wtedy – zwyczajnie logując się do sieci. Na e-zakupy warto postawić również z innego względu – są wszak dużo bardziej intuicyjne. W internecie możemy też przejrzeć katalogi różnych sprzedawców a potem wybrać te kolczyki z bursztynem, które najbardziej się nam spodobają.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]