Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Kup kolczyki

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej kupowanych przez Polki dodatków. Pasują na każdą sytuację – niezwykle wzniosłą i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy co sprawia, że są tak rozchwytywane, a także gdzie możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych rodzajach. Najczęściej kupowane są lekkie sztyfty, które sprawdzą się na każdą okazję, są skromne, a równocześnie szykowne. Równie popularne są długie akcesoria, które pięknie wysmuklają szyję. Mogą być wysadzane kosztownymi klejnotami albo całkowicie proste. Błyskotki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj ma miejsce w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Wybierając kolczyki zwróćmy uwagę na próbę oraz technologię ich produkcji – najbardziej gustowne wykonano techniką oksydowania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze błyszczące

Srebrne kolczyki należy dokładnie czyścić i na bieżąco usuwać wszelkie zanieczyszczenia, żeby ciągle wyglądały jak nowe. Należy wycierać je regularnie suchą szmatką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne preparaty zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki przechowywać w zamkniętych pudełkach. Nie stosujmy natomiast babcinych sposobów pielęgnacji, takich jak szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu preparaty mocno rysują miękką strukturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Największy wybór kolczyków znajdziemy bez wątpienia w sklepach internetowych, które zapewniają ekspresowe doręczenie i atrakcyjne wyprzedaże. Ponadto zakupy online to niezwykła wygoda, którą z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.