sklep jubilerski kraków, złotnik kraków

Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Wraz z ożywieniem rynku oraz ewolucją internetu, zreformowaliśmy także nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. Dzisiaj entuzjastycznie wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I choć w internecie znajdziemy prawie wszystko, nadal jest wiele rzeczy, które najwygodniej nabywać w tradycyjnych sklepach. Pośród nich jest biżuteria.

Czy powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Kupno platynowej broszki, pierścionka lub wisiorka wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Tym samym, by być pewnym, iż biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją osobiście u jubilera. Jest wiele argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli chcemy nabyć obrączki albo pierścionek zaręczynowy, możemy przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na palcu. Jeśli z kolei znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt luźny albo za ciasny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do pożądanego obwodu lub zrobi nowy. Kolejną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania rzetelnej wskazówki złotnika. Podpowieon, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, poradzi nam jak dopasować odpowiedni kruszec, pokaże popularne nurty we wzornictwie, a osobom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie daje się na komunię, ślub czy urodziny.

Sklep jubilerski – reperacja popsutej biżuterii i skup złota

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale także świadczą pomocnicze usługi. Reperacja popsutej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeżeli rozerwał się nam łańcuszek bądź odpadł kryształek z kolczyka, złotnik szybko i umiejętnie naprawi go w swoim warsztacie. Zmieni także obwód pierścionka, jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy obwód palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje też na wisiorku lub pierścionku datę, gratulacje, podziękowania albo inny istotny dla nas tekst. Z kolei jeżeli chcemy podarować komuś wyjątkowy upominek, ewentualnie mamy własny pomysł na pierścionek albo naszyjnik, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w mieszkaniu posiadamy zbędną albo niekompletną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Nasz adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]